Przejdź do treści
10°CPowietrze: bardzo dobre Wisłoka: 161 cm bez zmian wtorek, 13 października 2026 · imieniny: Edwarda, Teofila wschód 06:51 · zachód 17:49
reklama

Podbeskidzie

I liga, sezon 2026/2027: 15. miejsce na 18, 11 pkt, bramki 13:14

Sezon: 2018/2019 2019/2020 2020/2021 2021/2022 2022/2023 2023/2024 2024/2025 2025/2026 2026/2027 ← Stal Mielec pełna tabela ligi wyniki w dziale Sport

Forma - ostatnie mecze RRRRRPRRRW

Najbliższe mecze

Klub i stadion

Rok założenia
1907
Kraj
Polska
Stadion
Stadion Miejski
Adres
ul. Rychlińskiego 19, Bielsko-Biała
Pojemność
15 292 miejsc
Nawierzchnia
naturalna trawa
Stadion: Stadion Miejski

Trenerzy w sezonie 2026/2027

  • Marcin Wlodarski Marcin Wlodarskiod 08.2025

Sezon 2026/2027 w liczbach

StatystykaU siebieNa wyjeździeRazem
Mecze4610
Zwycięstwa101
Remisy358
Porażki011
Bramki zdobyte5813
Bramki stracone41014
Średnio zdobytych na mecz1,31,31,3
Średnio straconych na mecz1,01,71,4
Czyste konta112
Mecze bez strzelonego gola022
Najwyższa wygrana u siebie
1:0
Najwyższa porażka na wyjeździe
2:0
Najdłuższa seria remisów
5 meczów
Najdłuższa seria porażek
1 mecz
Rzuty karne wykorzystane
2 z 2

Wyniki w sezonie

DataKolejkaGospodarzWynikGość
09.10.2026 10 PodbeskidzieL. Klisiewicz 6' 1:0 Pogoń Siedlce
20.09.2026 9 PodbeskidzieE. Shikavka 87' 1:1 Unia SkierniewiceB. Bida 81' (k.)
12.09.2026 8 Ruch ChorzówP. Szwedzik 19'; A. Coscia 58'; A. Lukić 85' 3:3 PodbeskidzieM. Urynowicz 24'; M. Biernat 83' (k.); O. Tomczyk 90'
06.09.2026 7 Polonia Bytom 0:0 Podbeskidzie
29.08.2026 6 Puszcza NiepołomiceF. Nascimento 41' (k.); M. Cholewiak 70' 2:0 Podbeskidzie
22.08.2026 5 PodbeskidzieO. Tomczyk 76' 1:1 Odra OpoleM. Feliks 8'
15.08.2026 4 Chrobry GłogówJ. Lis 45' 1:1 PodbeskidzieM. Urynowicz 57'
08.08.2026 3 PodbeskidzieL. Klisiewicz 42', 80' 2:2 Lechia GdańskI. Bambecki 35'; T. Wójtowicz 84'
02.08.2026 2 Stal MielecT. Gmur 3'; P. Kruszelnicki 10'; K. Getinger 20' 3:3 PodbeskidzieA. Kasperkiewicz 56'; M. Urynowicz 62'; M. Biernat 65' (k.)
27.07.2026 1 Miedź LegnicaM. Mazur 89' 1:1 PodbeskidzieM. Urynowicz 34'

Strzelcy w sezonie 2026/2027

#ZawodnikGKA
1M. Urynowicz4
2L. Klisiewicz31
3K. Twardosz2
3O. Tomczyk21
3M. Biernat22
6A. Kasperkiewicz11
6E. Shikavka1

Gole w meczach ligowych i pucharowych. Gole samobójcze rywali nie są liczone zawodnikom.

Puchar Polski

reklama

Kadra w sezonie 2026/2027

ZawodnikNrWiekGAŻKCK
Bramkarze
K. Forenc1330000
T. Lach55180000
M. Matys91190000
S. Branczyk99170000
Obrońcy
K. Sochań2210000
A. Kasperkiewicz3311120
M. Biernat4332020
J. Majsterek17250010
Kacper Gach22270041
P. Twardosz47190000
Pomocnicy
M. Rakoczy6230010
D. Takáč8280000
M. Urynowicz14294010
K. Kolanko21190000
K. Twardosz24192000
O. Sewerzyński26240030
A. Iwanczyk27180010
Krzysztof Wiesner28160000
O. Tomczyk37192120
K. Smoliński61240000
Napastnicy
M. Sitek7250000
E. Shikavka9331010
D. Pietraszkiewicz10240100
T. Hirosawa11230200
B. Martosz84190100
L. Klisiewicz90233110
W. Słomka98270100

Skład zgłoszony do rozgrywek (27). Gole, asysty i kartki policzone z relacji meczów ligowych i pucharowych; źródło nie podaje liczby występów w trakcie sezonu.

Tabela: I liga, 2026/2027

#ZespółMPktBilans
1 Pogoń Grod. Mazowiecki 10 21 19:8
2 Polonia Warszawa 10 17 17:13
3 Nieciecza 10 17 16:14
4 Lechia Gdańsk 10 16 19:16
5 Warta Poznań 10 15 18:15
6 ŁKS Łódź 10 15 13:11
7 Ruch Chorzów 10 15 11:11
8 Miedź Legnica 10 14 14:10
9 Stal Rzeszów 10 14 11:17
10 Pogoń Siedlce 9 12 9:8
11 Odra Opole 10 12 8:9
12 Chrobry Głogów 10 12 11:12
13 Polonia Bytom 10 12 15:17
14 Stal Mielec 10 12 16:24
15 Podbeskidzie 10 11 13:14
16 Arka Gdynia 10 11 12:13
17 Unia Skierniewice 10 11 12:17
18 Puszcza Niepołomice 9 6 8:13

pełna tabela: bilans, forma, u siebie i na wyjeździe →

Źródło danych: API-Football. Sezon w trakcie, dane z 13.10.2026.